Skip to content

Zvažujete stavbu domu?

Při výběru rodinného domu hraje roli mnoho faktorů. Ropě finanční stránky je to například dostupnost stavební parcely, občanská vybavenost v místě, vzdálenost bydliště od školy, školky, zaměstnání a podobně. Při výběru pozemku by lidé měli zvážit všechna pro a proti, protože pokud to neudělají a koupí hned tu první parcelu, mohou během prvních pár měsíců života v novém domě čelit problémům, které je dříve ani nenapadly. Výběr pozemku by se rozhodně neměl uspěchat ani dnes, kdy je nabídka podstatně menší než před lety. Kdo totiž mohl, ten dům postavil, ale stále jsou v každé generaci mladí lidé, kteří také chtějí někde bydlet. Každý rok se mění územní plány tak, aby mohla probíhat výstavba i v místech, kde to dříve bylo nemyslitelné.

stavba domu

Největší zájem je logicky o rovné pozemky s dobou dopravní dostupností a velkou občanskou vybaveností. Jenže takových pozemků je už velice málo. Lidé samozřejmě chtějí nejlepší pozemky, ale většina je jich už pryč. Proto je potřeba vybírat i z takových pozemků, které nejsou natolik lukrativní. Lidé se dnes musí smířit s tím, že budou třeba déle dojíždět do práce a nebo budou bydlet v malé obci, kde doslova lišky dávají dobrou noc. Nicméně pokud najdete vhodný pozemek, můžete si nechat postavit novostavbu na klíč.

nový bungalov

Pro většinu lidí je to výhoda
Jen málokdo chce ztrácet čas a peníze opravou staršího domu. Novostavba je jednodušší a dostupnější. Můžete si ji nechat postavit od dodavatelské firmy. Zvolit můžete třeba nás, protože jsme postavili nové domy pro mnoho klientů, mezi kterými je třeba Marek Ztracený. Stavíme typové bungalovy, mezi kterými si určitě najdete svého favorita. Prohlédněte si výsledek naší práce – bungalov Luka nad Jihlavou, který splňuje všechny požadavky na moderní bydlení. Vyberte si u nás svou novostavbu i vy, a za pár týdnů až měsíců můžete bydlet ve svém.