Skip to content

Obdivujte krásu ženského těla, dokud můžete

Ženské tělo je po staletí stálou inspirací umělců k vyjádření touhy po kráse. Objevuje se v mnoha podobách na obrazech, ve formě soch a plastik, a mnohé z nich jsou tak dokonalé, že si je lidé vystavují i v obývacích pokojích. Tak, jako obdivujeme nádheru krajiny pod námi, když navštívíme některou z rozhleden, mají zejména muži ve vztahu se svými protějšky možnost vzdávat hold tomu, co mají doma k dispozici nejen pro vizuální pozorování, ale i s možností seznámit se s tou krásou pohmatem, chutí a vůní.

krásné ženské tělo

Ženám dělá dobře, kdy je jejich partner ze svlečeného těla v transu, když se jí dotýká, hladí a objímá, a když si přivoní k tělesným partiím, které jej zajímají kvůli afrodiziakální vůni ženského potu, ať už jsou to rty, zátylek, podpaží, bradavky, třísla, hýždě nebo chodidla. V takovém okamžiku rapidně vzrůstá hladina testosteronu v krevním oběhu a je to ten nejpřirozenější a nejlepší sexuální stimulant, jaký mohou mít.

ruce na poprsí

A když už nemůžete…

Mužská erekce nevydrží věčně, to dá rozum, ale nemusí se vytrácet příliš brzy. Se ztrátou erekce se dnes potýkají mladíci a muži středního věku poměrně běžně a tento fenomén se stává civilizačním problémem. Na vině bývá nejčastěji stres v chronické podobě a to, co si pokládáme na talíř. Teoreticky je sice snadné přejít na zdravější stravu, navštívit prodejnu zdravé výživy a čerpat informace odtud, anebo z Internetu, ale musíte především začít a mít vůli v tom pokračovat, což je to nejobtížnější.

Se stresem je to podobné, mnozí z nás jsou na mírnou formu stresu přivyklí, a pokud by se něco mělo rychle a radikálně změnit, mohou na změnu reagovat negativně a podrážděně. Jak se stravou, tak s odstraněním stresu se musí postupovat po krocích, nikoli naráz, abychom organismus i psychiku nepřivedli do šoku. Můžete si při tom vypomáhat některými bylinkami, jako je Ženšen nebo Kotvičník zemní, které zvyšují hladinu testosteronu a redukují stresové hormony, a jsou tedy přirozenější, než generická Viagra.