Skip to content

Reklamní textil


Propagace firmy

Starat se o marketing vlastní firmy je dost důležité, protože vyděláváme díky tomu, že u nás utrácejí zákazníci, proto potřebujeme sehnat nějaké nové a taky si udržet ty stávající. Právě marketing se zaměřuje na naši cílovou skupinu lidí, protože takto máme nejvyšší šanci, že si člověk prohlížející reklamu či naši stránku skutečně něco zakoupí a vložené peníze do reklamy a práce kolem naší propagace se nám začnou vracet. Jednou z možností, jak svou firmu zviditelnit je také reklamní textil.

statistika marketingu

Ten má výhodu v tom, že pořizovacím nákladem výdaje končí, protože následně už lidé oblečení budou nosit a dělat nám tak reklamu. Na samotném textilu můžeme mít třeba logo naší firmy společně s názvem. Mělo by to být dobře viditelné, aby si všimli i jen tak lidé na ulici, ovšem nemělo by to být nic křiklavého a přehnaného, protože pak by si oblečení jen tak někdo neoblekl. Chce to proto i oblečení designově promyslet.

Čepice

Kromě běžného oblečení jako jsou mikiny a trička můžeme zvolit něco méně obvyklého a tím jsou čepice. Ty často dávají i zaměstnavatelé svým zaměstnancům, kteří pracují venku, protože sluníčko nás může dost potrápit. Mít takový úpal není rozhodně nic příjemného, takže pokrývka hlavy přijde vhod. Navíc nám stíní naše oči, takže se vyhneme nepříjemnému svícení přímo do očí. Čepice 6P výprodej je v současnosti za výhodnou cenu, takže je můžeme pořídit všem zaměstnancům, kteří to pořídí za rozumné náklady.

šití oblečení

Na výběr je ze tří různých barev, přičemž zde je důležité, aby barva čepice nepřebila třeba barvu loga naší firmy. Produkt je vyráběn z bavlny, takže se vyhneme zbytečnému pocení. Na zadní straně nalezneme kovovou sponu, pomocí které si můžeme snadno nastavit velikost, přičemž každý z nás má jiný obvod hlavy. Tato společnost zajistí reklamní textil v mnoha různých podobách, takže záleží na Vašich představách.