Skip to content

Výzdoba pokoje


Čekáte na příchod miminka? V tom případě už je dobré přemýšlet o nějakých možnostech dětských pokojů Bydesign.cz, pokud se rozhodnete, že bude mít svůj vlastní pokojíček a bude spát výhradně v něm. Mnohdy to vůbec nemusí být snadné takový dětský pokoj vymyslet a zrealizovat tak, aby se vám líbil a byli jste s ním spokojení. Já jsem s přítelem zařizovala dětský pokoj pro moji dceru. A můžu vám teda říct, že to byla fuška to všechno vymyslet, nakoupit a hlavně zrealizovat. Na první pohled se to možná zdá snadné, ale ono to tak snadné není. Vymyslet si, v jaké barvě bude dětský pokojíček (maminky často volí barvu dětského pokoje podle své oblíbené barvy, co mají rády).

r

Potom taky musíte najít někoho, kdo vám pomůže dětský pokoj vymalovat. Pokud třeba nemáte přítele a čekáte na příchod miminka a jste na všechno sami, je potřeba si pozvat nějakého malíře, aby vám dětský pokoj nádherně vymalovat. Přece to těhotná nebudete malovat sama, to je i docela nebezpečné vzhledem k tomu, že si musíte stoupnout na schody. Potom je důležité nakoupit nábytek a všechen ho sem přemístit. Na to si asi taky nevystačíte sama. Dětskou postýlku, skříně na dětské oblečení a podobně. Není to jednoduché, ale vy to určitě zvládnete. Hlavně si to všechno musíte naplánovat a stihnout zrealizovat dopředu, ještě předtím, než se dítě narodí.

r

Protože až se pak narodí, tak bude těžké to všechno zařizovat. Ale máte dost času, takže se nebojte, v devítiměsíčním časovém horizontu to určitě zvládnete všechno zařídit. A nakonec na sebe ještě budete pyšná, že jste to zvládla a zařídila jste si to sama. Nezapomeňte do dětského pokojíčku koupit i nějaké hračky pro miminka, aby si mělo s čím hrát a bylo spokojené. Mateřství je nádherná část života, kterou já teď prožívám a strašně se mi to líbí, je úžasné být matkou.