Skip to content

Všude je voda


Ve velké většině případů je zde to nejjednodušší řešení, kterým je solární sprcha. Nic jiného není třeba. Ona si totiž umí i sama ohřát vodu. Skoro zadarmo. Pokud ještě něco podobného nemáte, tak si to určitě kupte. Už proto, že když se před každým vstupem do bazénu osprchujete, budete mít vodu bez znečištění, takže ušetříte na elektřině. Nebudete muset tak často pouštět filtraci. Sprcha však může sloužit i k jiným účelům. Vzhledem k tomu, že je v ní voda teplejší než v bazénu, a vy se chcete jen trochu opláchnout, stačí se osprchovat. Nemusíte do bazénu. V každém případě je to prostě výhodná věc.

psík u sprchy

Pokud už jste rozhodnuti, že si ji pořídíte, zvažte předtím, kde ji vlastně umístíte. V žádném případě by neměla překážet, tak výhoda je mít ji někde stranou. Zvažte, co bude pod ní. Jistě, nemusíte tam dávat nic, zem to vsákne. Ale jen určité množství. Pak tu budete mít bláto, protože země už bude přemokřená. Proto je velice dobré mít zařízen nějaký odtok. Zvažte také velikost nádrže. Větší je sice výhodnější, ale zase chvíli trvá, než se v ní voda prohřeje. Sprchu také nutno nějak ukotvit. Je třeba počítat s váhou nádrže, tedy například pytle, který pojme určitý objem vody a ta něco váží.

stará sprcha

Jak vidíte, je nutno vyřešit více věcí, ale pak už je to všechno pouhopouhá hračka, kterou zvládne i šimpanz. Ovšem pokud něco nevíte, nebo si nejste něčím jistí, tak si zavolejte na firmu, která toto zařízení prodává. Nevíte kam, aha, tak to ihned napravíme.

O něco výše v článku je jinak barevný text, kterému se říká hezky česky odkaz, a nehezky anglicky link. Vám postačí na něj kliknout a rázem se ocitnete tam, kde prodávají k bazénům skoro všechno. Vy si zde můžete vybírat ze spousty solárních sprch, nu a také se zde můžete ptát, jak jsme se bavili už výše. Na telefonu jsou připravení odborníci, kteří vám rádi pomohou.