Skip to content

Plánujete svatbu?


Pokud jste někdy byli na svatbě a nebo jste viděli svatební fotografie, určitě vám hned blesklo hlavou, že se vám líbí výzdoba, svatební místo a nebo třeba šaty nevěsty. Na svatbu si můžete objednat co chcete, protože v dnešní době je obrovský výběr všeho možného. A díky zahraničním obchodům můžete ušetřit třeba zrovna na dekoracích i tisíce korun. Chce to ale pořádně plánovat předem, aby vám zboží stihlo ze zahraničí přijít včas.

svatební fotografka

Bez fotografa se na žádné fotky nepodíváte
Určitě zvažujete i to, že si pozvete fotografa a necháte se nafotit na památku. Nehodí se, aby někdo fotil svatbu na telefon. Všichni svatebčané by si svatbu měli pořádně užít, a proto by na svateb fotograf rozhodně neměl chybět. Právě fíky fotografovi budete mít spoustu krásných vzpomínek. Většina fotografů nebere focení jako svou práci, ale i jako svůj koníček, a tak se můžete spolehnout na to, že nezkazí žádnou legraci. Focení si může užít a budete vzpomínat nejen na svatbu, ale právě i na samotné focení.

ženich a nevěsta

Každý má svůj styl
Některé fotografy dokážete spolehlivě identifikovat podle jeho fotek. Většina nás fotí ale tak jak je momentálně možné. Snažím se zachytit jednotlivé okamžiky, a snažím se vybrat to nejlepší z celého dne. Pokud vás zajímá kolik stoji svatebni fotograf, protože si chcete tyto služby na svatbu objednat, musíte se s vybraným fotografem spojit. Ten vám toțiž přibližnou cenu spočítá předem. Ta se odvíjí od toho, jak dlouho se svatba bude fotit, a také od toho, kolik fotek budete chtít. Některé fotografové dávají fotky jen na USB discích, jiní vám vybrané fotky dodají vytištěné a zbytek na disku. Vše záleží na domluvě.

Vždy se snažím, aby bylo focení hezkým zážitkem pro všechny. Díky tomu si užijete i tuto součást vaší svatby. Společně zapracujeme na tom, abyste měli krásné svatební fotografie.