Skip to content

Jak bydlet


V dnešní době je vážně tolik finančních produktů, že někteří lidé by se v tom ani nemuseli vyznat a měli by s tím potíže. Navíc mě také osobně vadí, že také v dnešní době je opravdu hodně podvodů, které se týkají financování anebo různých pojištění. Kolikrát slýchám v televizi, že stále i tak lidé všemu věří a posílají své peníze někam, kam ani neví. A potom, když přijdou o peníze, tak jdou na policii a sami říkají, že ani neví, komu a proč posílali peníze, že jim třeba někdo napadl účet, a tak musí své peníze rychle někam převést. Podle mého názoru je tohle opravdu škoda a lidé by si měli dávat pozor.

Bez peněz nejde bydlet.

Potom jsou tady také různé bankovní sektory jako například hypoteční úvěry. Hypoteční úvěry se hodí pro lidi, kteří se rozhodli, že konečně budou bydlet ve vlastním domě. Je lepší bydlet ve vlastním domě než platit někde nájem. Já sama jsem právě bydlela do svých pětatřiceti let s rodiči, protože jsem stále nechtěla platit nájem. Rodičům to nevadilo, protože jsme měli opravdu veliký dům, který byl dvougenerační, takže jsem zatím bydlela. A opravdu dlouhou dobu jsem přemýšlela o nebankovní americké hypotéce, protože právě o nebankovní americké hypotéce mi už povídaly dvě sousedky, kdy říkaly, že jejich dcery se také vzaly nebankovní americkou hypotéku.

Peníze na bydlení.

Začala jsem o tom přemýšlet, i když jsem věděla, že na to ještě nemám moc peněz, ani nemám partnera, protože já jsem byla už taková rozhodnutá, že si vezmu nějakou hypotéku, až budu mít partnera. A tohle se stalo během dvou let, takže jsme si s partnerem nakonec vzali nebankovní americkou hypotéku, se kterou jsme velice spokojeni a jsme rádi, že mi tohle sousedky doporučily. A s americkou nebankovní hypotékou budete podle mého názoru spokojeni i vy, protože je kvalitní a v poslední době velice také žádaný finanční produkt.