Skip to content

Vyklízení bytů, demolice a bourání


Potřebujete akutně a rychle vyklidit váš byt nebo jakýkoliv prostor? Nemáte čas na vyklízení a nevíte si rady? Ozvěte se firmě Vyklízení rychle. Tato společnost se zabývá vyklízením bytů a různých prostor a odvozem odpadu. Mají léta zkušeností, nespočet vyklizených nemovitostí a spousty spokojených zákazníků. Vyklízení bytů https://www.vyklizenirychle.cz/vyklizeni-bytu/ Praha a okolí – společnost má hlavní sídlo ve městě Praha, takže vyklízení a odvoz odpadu po Praze a okolí není problém. Vyklidí jakýkoliv odpad, starý nábytek, staré spotřebiče, zabývají se i demontáží vybavení – police, regály, obývací stěny apod.

skládka

Specializují se nejen na vyklizení jedné místnosti, dokáží vyklidit celý byt, a i celý dům. Díky zručným pracovníkům a mnohaleté zkušenosti vyklidí nemovitost za vás, levně a rychle. Vyklízení bytů – Praha a středočeský kraj – pro firmu nedělá problém ani vyklízení v celém středočeském kraji. Vyskytuje se zde mnoho skládek a sběrných dvorů, a tak vyklízení a odvoz odpadu nejeví vůbec žádné potíže! Pracovníkům ani nevadí absence výtahu, nájezdové ramky, schodiště, ani obtížné či zúžené prostory, poradí si zkrátka s čímkoliv. Ptáte se jaká je cena za vyklízení bytu či domu? Cena se vždy odvíjí od objemu odpadu a jeho typu.

demolice

Můžete zavolat na číslo 728 587 690 a společnost vám zdarma vykalkuluje přes telefon přibližnou cenu úklidu. Jak již bylo zmíněno, společnost se zaobírá i bouráním a demolicí. Opět nabídku nabízí v Praze a okolí. Lehce si poradí s vybouráním zárubně (futer) dveří, bourání komínů, sloupů, zdí, bourání různých příček i bourání kompletního bytového jádra. Tyto práce jsou k dispozici pro jednotlivce, firmy i státní sektory. Cenu za bourání či demolici vám opět může přibližně sdělit pracovník na čísle uvedeném výše. Na stránkách Vyklízení rychle naleznete i stránku Reference, kde si můžete prohlédnout fotky jejich práce.