Skip to content

Úklid bez stresu


Už jste se s tím určitě setkali. Zaplatíte si úklidovou firmu a ta nesplňuje vaše požadavky. Máme pár příkladů, se kterými se u úklidové firmy nechcete v žádném případě setkat. Přijdete ráno do práce a kromě nemilého úšklebku vás čeká i nevysypaný koš, který už přetéká odpadky z minulého dne. Kdyby to byli jen papíry, ale váš včerejší oběd nechcete cítit i druhý den. Musíte si odskočit na toaletu, a když sáhnete po toaletním papíru, nahmatáte jen prázdnou ruličku. Tomu říkám vážně smůla, že to padlo právě na vás a nevyšlo to na vašeho kolegu. Vyjdete ze záchodu a při mytí rukou na vás čeká poslední papírový ubrousek.

úklid firem

To ten den pěkně začíná. A nemluvím jen za sebe. Určitě se vám to už taky někdy přihodilo. Někdy nejsou úklidové firmy příliš spolehlivé nebo zaměstnávají personál, který nebere na úklid ten správný důraz. Každá firma je jiná a jejich práce se odráží, od jejich výkonu. Proto kladou a své zaměstnance velkou zodpovědnost. Ovšem bez úklidových firem bychom se neobešli. Například úklidy ve velkých firmách, které mají velké rozlohy. Zaměstnání jedné uklízečky by rozhodně nebylo efektivní. Velké kanceláře, které mají stovky zaměstnanců s pracovními stoly, odpadkovými koši, společenskou místnost s jídelnou. Tyto firmy vám zajistí kompletní úklid od A až po Z.

úklid firem

Jejich náplní jsou zajištění čistých podlah, aniž by se na nich usadil prach. Ať už se jedná o koberce nebo podlahy omyvatelné. Firmy se zdravotním zaměřením potřebují podlahy čistit i několikrát denně, aby se na nich neusazovali bakterie a měli sterilní prostředí. Stejně tak dobře zajistí čistotu na pracovních plochách. Záchody a koupelny mají ve svém popisu práce. Zajistí čistotu, doplnění veškerých hygienických potřeb jako jsou toaletní papír, ubrousky, dostatečné množství mýdla. V kuchyní zprovozní myčku nebo umyjí nádobí. Jednoduše řečeno budete se s nimi cítit jako v bavlnce. Víte, že je o vás postaráno a den vám nezačne špatně. Spolehněte se na odborníky ve svém oboru.