Skip to content

Pronajmeme si párty stan na netradiční oslavu


Pronájmy stanů mohou mít mnoho podob. Většinou se uskutečňují pro svatební oslavy, promoce či narozeniny v prostředí vlastního nebo pronajatého zahradního pozemku a počítá se tu s nimi pro zabezpečení občerstvení před povětrnostními vlivy, případně přímo pro posezení osob, které občerstvení konzumují.

párty stan

Pronájem party stanů cena Párty stany AZ je však také někdy položkou, která zaujme milovníky recese a netradiční zábavy. Což takhle uspořádat akci v odlišném duchu, než jsou svatby a křtiny?

Oslava jen tak

Moudří lidé si uvědomují, že život sám je velkolepou oslavou, a málokdy se s někým hádají, přetahují o majetek a šplhají v kariérním růstu po žebříku tak vysoko, odkud se pak samotný pád stává nesnesitelným. Oslavovat lze cokoli, například změnu životního stylu, nové boty, anebo něco, co zhotovíme vlastníma, například zahradní terasy s okrasnými dřevinami a skalničkami.

oslava pod stanem

Tímto vás chceme inspirovat k uvědomění, že život by se měl žít, jak to zpívá skupina Opus „Live is Life“. Skladba sice pochází z roku 1985, ale je stále platná a nestárnoucí. Přestaňme se mezi sebou rvát, což je další motto, tentokrát z písně Honzy Nedvěda „Na kameni kámen“, a vytvořme lepší svět s uvědoměním, že každý z nás je neopakovatelný a jedinečný. Vezměte do hrsti zdravý selský rozum a uspořádejte párty pro své blízké třeba šestnáctého července, tedy v den, kdy z nich nemá nikdo narozeniny, kdy se zrovna nikdo z nich nejmenuje Luboš, a kdy se neslaví žádná promoce, zlatá či stříbrná svatba, ani ta skutečná s ženichem a nevěstou ve společenských šatech.

Oslavě dejte zvláštní rámec, umožněte ostatním, aby se venku bavili hraním společenských her, sportovními disciplínami, například šplhem na laně, vrhem koulí nebo plážovým (tedy spíše trávníkovým) volejbalem, a třeba i neobvyklým bosonohým chodníčkem ze smrkových šišek a říčních oblázků.