Skip to content

Peníze jsou třeba stále


Je to zajímavé, kdo má jeden milion, tak chce druhý. Kdo má dva, che čtyři a tak dále a tak dále. A kdopak by to nechtěl někdy zkusit, utrácet a nedívat se neustále na položky má dáti, dal. Většinou totiž položka má dáti bývá uspokojena velmi těžce a někdy vůbec. V moderní době se s tím mnoho nemažou, nesplacenou půjčku prodají a dotyčný je v exekuci. Ta jej připraví o střechu nad hlavou. Může se jít pást a sehnat si nějaké bydlení pod mostem.

Většinou když potřebují lidé peníze, vezmou si půjčku. Navštíví banku s potvrzením o příjmu a ta jim poskytne kolik potřebují. Tedy, správněji řečeno, poskytla by, pokud by byl příjem v pořádku. Jenže on nebývá. Tedy pro příjemce peněz se to zdá být v pořádku, ale pro banku ne, protože počítá věci poněkud jinak.

hromádka bankovek

Nuže, potvrzení o příjmu je to lejstro, které brání lidem v jejich rozletu. Nedostanou peníze, nemají ani bydlení a ani třeba to auto, na které ty peníze chtěli. Není však třeba zoufat, protože je zde ještě hypotéka bez doložení příjmu, a to navíc neúčelová, takže není třeba prokazovat nač byly peníze použity.

mince a pán

Tento druh půjčky je u nás již hodně let. Spousty spokojených klientů o tom mohou hovořit. Postupuje se zde poněkud jinak a nezřídka lze všechno vyřídit během jednoho jediného týdne. Rychlost je zde na prvním místě, protože se tady ví, že klient nemíní čekat až se tam nahoře někdo rozhoupe k podpisu. Takže rychlost a zase rychlost. Ale pozor, není to na účet klienta, jako aby nejrychleji podepsal něco, co pak nemůže zvládnout. To je to o čem hovoří zlé jazyky. Zde si můžete všechno přečíst v klidu, nebo si smlouvy odnést s sebou k jinému právníkovi a podepsat teprve pak. Tady už je to jedno, protože už nezdržujete nikoho ze zaměstnanců, ale jen a jen sami sebe. Klidně můžete mít doma smlouvy dva týdny, nikdo to neřeší. Po podpisu pak máte do několika hodin peníze na účtu.