Skip to content

Kouření bez obav


Celá řada kuřáků uvádí že začali kouřit, aby zapadli do party. Někdo zkusil cigaretu ze zvědavosti a už se jich nezbavil. Cigaret jsou velice návykové, a naprostá většina kuřáků má problém přestat kouřit. Někdo se dá na zdravý životní styl, a ten se s kouřením neslučuje, a někdo zase má obavy z toho, jaký bude mít kouření dopad na jejich zdraví. Přestat kouřit ale není jednoduché, a pokud patříte mezi kuřáky, kteří denně vykouřili krabičku a víc, budete mít problémy s abstinencí i vy. Existují sice různé podpůrné prostředky, které mají pomáhat s odvykáním, ale ne každému pomůžou.

muž vape

Pokud úplně nechcete přestat s kouřením, ale nechcete škodit i svým blízkým zápachem z cigaret a velkým kouřem, zkuste například alternativu k běžným cigaretám. Jednou z nich je elektronická cigareta joyetech, která není podle všeho natolik škodlivá, a vydrží vám zhruba stejně dlouho jako krabička cigaret, nejspíš i o mnoho déle.

Elektronická cigareta funguje jinak než běžná cigareta, pomocí baterie se nahřívá tekutá náplň která se kouří. Náplně mohou obsahovat nikotin. Výrobci nabízí několik druhů nikotinových náplní, takže si můžete vybrat jakou sílu chcete. Postupně se můžete dopracovat až k náplním, které jsou zcela bez nikotinu.

elektronická cigareta

Elektronická cigareta se dá kouřit i tam, kde na tu běžnou nesmíte pomalu ani pomyslet. Díky tomu že téměř není cítit, si ji můžete dát i mezi lidmi třeba ve frontě, protože tolik nezapáchá. V nabídce je opravdu mnoho druhů zařízení, ke kterým koupíte často i náhradní díly. Co se týče náplní, máte spoustu možností jak si dopřát co vám chutná a dokonce můžete vyzkoušet celou škálu ovoce.

Díky elektronické cigaretě budete mít neustále svůj přísun nikotinu ve formě, která není tolik škodlivá jako běžné cigarety. Tvrdí to část vědců, kteří se vlivem těchto cigaret na zdraví zabývají.