Skip to content

Naše vycházky

Asi všichni víme, že udržovat dobré vztahy někdy úplně na nejvyšším vrcholu, je někdy opravdu nemožné. Já sama jsem si řekla, že dříve, když jsem měla už za sebou pubertu, tak absolutně nechápu, co se to se mnou stalo, že jsem začala být opravdu hodně protivná a taková hodně nesvá. Sice chápu, že každý člověk se mění a že nemusí být úplně stejný, pokud je v dětství úplně hodný potom je flegmatik a potom samozřejmě může být také cholerik. Tady opravdu nezáleží na tom, v jaké rodině člověk vyrůstá, i když to má takové mnohé podobnosti také to dá mnohé dohromady. Je to společnost a komunita lidí, kde je určitý člověk vyrůstá.

Mám ráda relax.

Takže pokud budete vyrůstat v takové společnosti, kdy se třeba ve velké míře pije alkohol a propadá se hazardu, tak ze sedmdesátí procent vy tomu dopadnete také. Na druhou stranu, pokud budete žít v milující rodině, která vás ve všem podpoří anebo vám ukazuje správný a zdravý životní styl života, tak to dopadá, že skoro až v devadesáti procentech tak také budete vypadat a také to tak budete dělat. Ne nadarmo se říká, že děti jsou jako houba a že do sebe nasávají všechny informace anebo všechny skutečnosti světa a společnosti nebo rodiny, takže je potom logické, že děti se toho budu také držet. Podle mého názoru by bylo opravdu perfektní, kdyby třeba existovaly různé dětské kroužky, kde by se prostě jednoznačně ukazovalo, jak se dítě mají k sobě chovat.

Rádi se procházíme.

Protože také v poslední době bohužel je takový nemilý boom, kdy i malé děti šikanují další jiné děti. Myslím si, že je to opravdu škoda a že je to smůla a takové smutné, protože tohle by přeci žádné dítě nemělo zažít. Žádné dítě by nemělo zažít šikanu, a to hlavně už ne od svých vrstevníků. Řekněte mi, jak si třeba desetileté dítě zaslouží šikanu třeba od pěti svých vrstevníků? Podle mého názoru je tohle opravdová smůla a opravdu hodně mě to mrzí a nemělo by se to stát. Také záleží, v jaké dítě rodině vyrůstá anebo v jaké se ocitne společnosti anebo kde se také nejvíce shromažďují lidé. Každé dítě by si zasloužilo mít lásku a také obětavost a také milující rodinu.