Skip to content

Stylový doplněk i bezpečnostní ochrana


V současné době už nedáme mobilní telefon z ruky, nosíme ho sebou i na onu toaletu, do práce, do obchodu, prostě všude je s námi, máme v něm veškeré dokumenty, spojení s ostatními lidmi a dokonce jsou v něm už i naše doklady totožnosti. Prostě je to naše pravá ruka takříkajíc. Tím pádem, pokud je tedy pořád s námi, nejčastěji ho máme v kapse, velice snadno nám z ní může vypadnout nebo nám může vyklouznout na tvrdý povrch. Proto je důležité myslet na jeho ochranu!

iphone1

Zejména, pokud zrovna nevlastníte jenom nějaký levnější model, ale rádi si potrpíte na značku Apple a mobilní telefon není výjimkou. Tím spíše byste měli být obezřetní a pořídit mu kvalitní pouzdro, ať už máte třeba rádi zavírací, do kterého se toho vejde více, nebo můžete rovnou pořídit pouzdro do vody, pokud jste například v zaměstnání v častějším kontaktu s vodou, abyste předešli případnému neštěstí.

iphone2

Dámy zase mají rádi, když pouzdro je takovým jakýmsi dalším moderním doplňkem s originálním designem a s puncem luxusu. Každý si vybere na internetovém obchodě iPouzdro.cz, kde mají a nabízejí kryty na iphone se a iphone dalších řad. Bezvadné doplňky v podobě bezdrátových nabíječek na telefony a další vychytávky třeba do automobilu. Vyberte si nebo podarujte tím někoho ve vašem okolí, kdo tohle ještě nemá a rozhodně by to potřeboval. Elektronika je skvělá věc, ale musíte se o ní také dobře starat, aby vám sloužila co nejdelší možný čas. Proto si dejte čas a prostor a vyberte si ochranná pouzdra na vašeho mobilního miláčka, aby byl v bezpečí, až vám v koupelně spadne na dlaždice z výšky, když si budete fénovat vlasy a upravovat se. Samozřejmě, že pro pány, kteří chodí například běhat nebo pracují manuálně, to bude chtít pouzdra tomu odpovídající, ženy zase dají přednost originálnímu potisku, o tom není pochyb, ale může to být i naopak!